Ośrodek Szkolenia Kierowców "LIDER"

Założycielem szkoły jest mgr inż. Edwin Adamowicz – znakomity instruktor wszystkich kategorii cieszący się bardzo dobrą opinią i posiadający duże doświadczenie w tej dziedzinie.

Każdy kursant traktowany jest indywidualnie, według swoich możliwości i potrzeb. Zarówno zajęcia teoretyczne jak i praktyczne prowadzone są w taki sposób, aby wszyscy uczestnicy kursu czerpali z nich maksymalne korzyści.

Obecnie LIDER posiada Ośrodek Szkolenia w Tychach przy alei Niepodległości 188 – budynek Tęczy 1 piętro (nad Stokrotką), oraz oddziały:

Pszczyna, Rynek 11
Mikołów, ul. Krakowska 18
Łaziska Górne, Plac Ratuszowy 5D

Szkolimy przyszłych kierowców

Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz wysokim kwalifikacjom możemy pochwalić się wyjątkowo dużą zdawalnością naszych kursantów. Priorytetem dla nas jest, aby osoba ucząca się u nas zdała państwowy egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem! Dlatego uczymy Systemem SPS. Tylko zintegrowany system nauczania daje pewność, że kursanci zostaną dobrze przygotowani do nowego egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.

Kursanci nie tylko nauczą się przepisów, ale będą potrafili tę wiedzę swobodnie wykorzystać, odpowiadając na pytania i podejmując decyzje w ciągu wymaganych kilkunastu sekund.

Image
Image

Atutami OSK LIDER są przede wszystkim:

- wysoka zdawalność,
- profesjonalizm,
- doświadczona i dobrze wykwalifikowana kadra,
- atrakcyjne ceny,
- dogodne terminy,
- bezpłatne konsultacje,
- specjalne bonusy dla naszych klientów,
- wyjątkowe promocje,
- dojazd po kursanta,
- bezpłatne materiały szkoleniowe,
- możliwość płatności za kurs w ratach.

Krótko o naszym kursie prawa jazdy

Wybór Ośrodka Szkolenia Kierowców powinien być decyzją wyważoną i popartą konkretnymi argumentami. Wymaga to sprawdzenia podstawowych elementów jakimi powinna charakteryzować się każda szkoła nauki jazdy.

Ważnym czynnikiem wpływającym na jakość kształcenia jest pojazd jakiego szkoła używa. Niezbędne jest, aby był to taki sam samochód jak ten, na którym przeprowadza się egzamin w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego. Jednakże samo to nie da oczekiwanych efektów jeśli nad całym procesem dydaktycznym nie będzie czuwać kompetentna osoba – wysoko kwalifikowany instruktor.

W dużej części za wynik szkolenia jest odpowiedzialny instruktor. To on decyduje jak zostanie przeprowadzone szkolenie, w jakiej atmosferze będzie się ono odbywać. Za dobrym instruktorem stoi wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kursantów oraz zadowoleni kursanci.

Doświadczenie pozwoliło nam przygotować program szkolenia umożliwiający w krótkim czasie zapoznanie kandydatów na kierowców ze wszystkimi zasadami ruchu drogowego. Dzięki sprawdzonym i przystępnym formom szkolenia zdobywamy uznanie coraz liczniejszej rzeszy kursantów. W zamian za okazane zaufanie oferujemy profesjonalne szkolenie przebiegające w miłej, bezstresowej atmosferze.

Program szkolenia realizowany w naszym ośrodku obejmuje przygotowanie kandydatów na kierowców z zakresu przepisów ruchu drogowego, techniki kierowania pojazdami, ich eksploatacji oraz zasad udzielania pierwszej pomocy. Wiadomości zdobywane są w formie zajęć teoretycznych odbywających się w sali wykładowej i zajęć praktycznych odbywających się na placu manewrowym oraz w ruchu miejskim.

Po przebytym w naszym ośrodku szkoleniu absolwent otrzymuje świadectwo ukończenia kursu prawa jazdy, które uprawnia do zdawania egzaminu państwowego w dowolnie wybranym Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego na terenie całej Polski.

Pomoce dydaktyczne

Każdy z kursantów otrzymuje w cenie kursu pomoce naukowe jak również może bezpłatnie korzystać z indywidualnych zajęć komputerowych. Komputerowe rozwiązywanie testów odbywa się na programie egzaminacyjnym

Badania lekarskie

Badanie lekarskie jest niezbędnym warunkiem do uzyskania prawa jazdy dowolnej kategorii. Aby zaoszczędzić Państwu szeregu wizyt u lekarzy specjalistów, przed rozpoczęciem kursu każdy kandydat na kierowcę poddawany jest na miejscu (dotyczy kat. A, A2, A1 , AM, B, B1, BE) w naszym Ośrodku, kompletnemu badaniu lekarskiemu, sprawdzającemu predyspozycje do prowadzenia samochodu i aktualny stan zdrowia. Jeśli chodzi o kategorię C, CE, D, D1 kwalifikacje, szkolenia okresowe współpracujemy z najtańszą przychodnią lekarską w Tychach i okolicy.

Image

Chcesz więcej informacji na Nasz temat?

Zapytaj o Nas naszych kursantów, ich opinie są dla Nas najlepszym świadectwem a jednocześnie najbardziej rzetelnymi informacjami na temat kursów w OSK LIDER.

OSK LIDER

Zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą stroną internetową, która przybliży Państwu sylwetkę Ośrodka Szkolenia Kierowców LIDER.

Na stronie znajdziecie wszystkie informacje dotyczące prowadzonych przez Nas kursów, szkoleń i wykładów.

Edwin Adamowicz
Kierownik OSK LIDER

Kontakt

+48 509 441 442 Biuro Lider
tychy.osklider@gmail.com

Zapraszamy na nasz Funpage na Facebooku
facebook.com/LiderTychy